Кошик
2486 відгуків
Інтернет магазин БРАЙТ
+380 (95) 860-38-81
+380 (97) 001-34-43

Цифрові таймери

У побуті досить часто доводиться засікати час. Приміром, щоб не забути, що через годину почнеться довгоочікуваний матч по телевізору, або що потрібно виконати якесь фізичне вправу протягом певного часу. Але якщо включити потрібний канал на кілька хвилин пізніше не так страшно, то не вчасно дістати випічку з духової шафи вже загрожує більш неприємними наслідками. На щастя, тут на допомогу можуть прийти таймери часу електронні.

Зрозуміло, наявність рідкокристалічного дисплея зробить модель таймера більш дорогою. Однак можна придбати і більш простий варіант. Купівля оптом буде більш вигідною, а якість придбання при цьому залишиться на високому рівні.

Таймер оптом купити можна як для «домашніх» цілей – наприклад, для того, щоб зробити приготування їжі більш зручним, так і для більш складних завдань. Багато останнім часом стали використовувати такі пристрої під час роботи на дачі або присадибній ділянці. Дуже зручно виставити таймер-розетку відразу на кілька днів, щоб полив улюблених грядок почався саме тоді, коли це необхідно.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner