Кошик
2483 відгуків
Інтернет магазин БРАЙТ
+380 (95) 860-38-81
+380 (97) 001-34-43

Як вибрати лампу сестодиодную

Як вибрати лампу сестодиодную

Яким чином ми вибираємо світлодіодну лампу?

Додано: 27 Вересень, 2014

На даний момент світлодіодні лампи в магазинах — це вже не дивина, та й ціни на цю продукцію знаходяться на більш низькому рівні в порівнянні з минулими роками. Але, незважаючи на це, все одно виникає питання, а як же вибрати правильну лампу? Основні параметри, які вони?
Спробуємо розібратися з Вами разом, перерахувавши основні параметри.

Почнемо з харчування для ламп
Більшість світлодіодних ламп, які представлені на ринку вимагає для роботи живлення 220В. В саму лампу вбудований блок живлення, який дозволяє перетворити напруга 220В в струм з метою роботи світлодіодів. Світлодіоду для роботи потрібно не постійна напруга, а постійний струм. Можуть виникнути питання з розуміння цього – не біда, головне, щоб Ви пам'ятали – блок живлення в лампі – це дуже вразливе місце. Може виникати перегрівання, як від світлодіода, так і від роботи самого блоку живлення.
Існують і спеціалізовані лампи, в яких відсутній вбудований індивідуальний джерело живлення. Ці лампи повинні бути підключені до спеціального драйвера світлодіодів. Дане рішення для професіоналів, воно забезпечує тривалий термін служби самої лампи.

Радіатор охолодження
Радіатор охолодження бере на себе важливу роль, на нього припадає основний вага довгої роботи світлодіодної лампи. Він дійсно незамінний для нормальної і тривалої роботи лампи. У разі, якщо радіатор малий або некоректно зроблено виробником або має поганий контакт з світлодіодом, його термін роботи недовгий, він варіюється від 6-12 місяців, а потім виходить з ладу.

Світлодіод
Светоизлучающим елементом лампи є світлодіод, саме він дозволяє отримувати хороший безперервний спектр випромінювання, а також легко змінювати колірну температуру.

Колірна температура
Термін колірна температура можна порівняти з тим, наскільки людське око може сприймати відтінок білого. Перші світлодіодні лампи стали відомі своїм синюшним відтінком. Їх колірна температура була в районі 6000 Кельвінів, це відтінок світла сонця яскравий літній полудень. Так, дійсно, на тлі синього неба даний колір був непомітний, але в приміщенні використовувати такі лампи було нереально.
Продукція ТМ VIDEX сформовано таким чином, що в нашому асортименті Ви знайдете лампи як для зовнішнього так і для внутрішнього освітлення.

Спектр випромінювання
Білий світ це поєднання синього, зеленого і червоного кольорів. Якщо бути більш точними, то це нескінченна безліч світлових частот (квітів) від синього до червоного. Всі ми живемо під Сонцем, всі наші життєві процеси і внутрішні органи адаптовані до сонячного світла. Тому чим більше спектр лампи схожий на спектр сонця, тим правильні ви сприймаємо кольору.
Лампи, які ми пропонуємо Вашій увазі, розроблені за технологіями, вони мають суцільним спектром, який близький до сонячного. Вони екологічно безпечні і сприяють сприятливому сприйняттю випромінювання, як для людини, так і для тварин, рослин.

Якість передачі кольору
Наскільки правильно ми будемо бачити кольору, при освітленні визначає якість передачі кольору.
Звернувшись до наших фахівців і вказати мету використання тієї чи іншої світлодіодної лампи, Ви отримаєте не тільки консультацію, але і необхідний товар.

Термін життя
Термін життя це важливий економічний параметр для покупця. Так, світлодіодна лампа дорожче, ніж лампа розжарювання, але володар такої лампи має натомість тривалість роботи і економію вартості електроенергії, що в наш час дуже актуально.
Обов'язково погляньте, на який строк дає гарантію виробник. Термін експлуатації нашої продукції і є тим основним критерієм впевненості у пропонованому вам товар.

Яскравість
То необхідну кількість світла, яке випромінює лампа за рахунок всій своїй поверхні і називається яскравістю. Вона вимірюється в люменах. За рахунок якісних ламп, які ми пропонуємо нашим клієнтам, можливо скоротити витрати на електрику.

Потужність і ефективність
Потужність лампи — це кількість енергії, яку споживає вона, щоб створити своєї світловий потік. Кількість споживаної енергії (ват) на 1 люмен видається світла це і є ефективність. Підрахувати витрати сімейного бюджету вам допоможе знання про потужності. Знання ефективності дозволить вам порівнювати лампи і вибирати краще з того, що пропонує ринок.
Ми пропонуємо вашій увазі, потужність і ефективність які тісно переплетені між собою, що дозволяє отримати продукт оптимальний для використання, як з позиції безпеки, так і з позиції енергозбереження.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner